درباره | About

بسم الله …

About Me

Ali Rahmanpour
 
> Struggling for individual and social development!
> Following my personal mission in entrepreneurship and providing innovative solutions by startup style. Check my LinkedIn for more professional and academic details: https://www.linkedin.com/in/rahmanpour
> Interested in reading, walking, traveling, watching movies, … and understanding more about our world!
 
Contact info:
Email: rahmanpour [at] outlook.com
Twitter: https://twitter.com/AliRahPou
Not enough!? Plz contact me!

About This Blog

با همه بیم و امیدها، با همه شک و یقین‌ها، با همه افتادن‌ها و برخاستن‌ها باید رفت؛ که «ساحل بهانه‌ای است، رفتن رسیدن است» و «به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل» … .
به وبلاگ من خوش آمدید. این‌جا دفتر مشق من است: «مشق آزادگی»! اینجا از دغدغه‌هایم می‌نویسم. دغدغه‌هایی که بخشی از آن برای هر انسان معاصری (یا شاید هر انسانی، در هر زمان و مکان) مطرح است، برخی‌اش به عنوان یک مسلمان ایرانی بُروز پیدا می‌کند و تنها میان گروهی از ما مشترک است؛ و نهایتا بخش دیگری که در داستان شخصی زندگی‌ام و مسیری که طی می‌کنم با آن مواجه می‌شوم.

هم‌اکنون این وبلاگ در کنار گاه‌نوشت‌های شخصی، اغلب شامل مطالبی در حوزه‌های ارزش‌آفرینی، توسعه کسب‌و‌کار و استارتاپ، فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، و توسعه و تعالی ملّی است.‌ در سال‌های نخست راه‌اندازی این وبلاگ، بیشترِ مطالب رنگ‌و‌بوی اجتماعی داشت. برای اطلاع بیشتر در این‌باره می‌توانید به مطلب «شروعی دیگر» که پایین همین صفحه لینک شده است، مراجعه کنید.

چنانچه اشاره شد، آنچه اینجا می‌نویسم “مشق” است. هر چند تلاشم این است که تا حد امکان پاک‌نویس شده و بی‌خطا باشد، اما چنین ادعایی ندارم. همچنین مطالب این وبلاگ، صرفا انعکاس‌دهنده نظرات شخصی نگارنده است، نه هیچ گروه، اندیشه یا … .

در سال‌های اخیر ارسال مطلب جدید در وبلاگ کندتر و در فواصل زمانی بیشتری رخ می‌دهد. از این رو در صورت تمایل می‌توانید اکانت من را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید. لینک حساب‌های کاربری‌ام در پخش انتهایی وبلاگ و همچنین بالای این صفحه (بخش انگلیسی) آمده است.

این وبلاگ پیش‌تر بر روی سرویس بلاگ بیان در دسترس بود. در نهایت به دلایل مختلف (که برخی‌اش را در یک مطلب مجزا توضیح داده‌ام و لینکش را پایین‌تر می‌گذارم) تصمیم به مهاجرت به هاست شخصی گرفتم. و در این میان با وجود تلاشی که صورت گرفت، احتمالا همچنان برخی لینک‌های قبلی به درستی فوروارد نشده و یا اصطلاحا شکسته شده‌اند. اگر لینکی باز نشد می‌توانید از بخش جستجو عنوانش را سرچ کنید یا برای من پیام بگذارید تا اصلاحش کنم. این اتفاق ممکن است برای برخی لینک‌های دیگر نیز (از جمله لینک به مطالب اکانت قدیمی گوگل‌پلاسم) رخ داده باشد.

در پایان می‌خواهم بدانید قدردان زمانی که برای خواندن مطالب صرف می‌کنید هستم و خواهشمندم من را از نظرات خود بی‌بهره نگذارید.

برای آشنایی بیشتر با وبلاگ پیشنهاد می‌کنم حتما مطالب زیر را هم (با همین ترتیب) بخوانید:


  • حق ویرایش کلیه مطالب وبلاگ برای نگارنده محفوظ است.
  • استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *